פס מתנדבים.jpg
התנדבויות

"אני באמת מאמינה ששינוי הוא אפשרי. שבחירה מתוך מודעות מאפשרת למשהו חדש לקרות ובמיוחד עוזר לפרט לצאת ממצבים של קורבנות ותחושת יאוש לחיים של ניהול עצמי, שליטה והתפתחות"

חן, מאמנת אישית

קאמבק מעודדת מתנדבים ומתנדבות לקחת חלק פעיל במגוון פרויקטים ותוכניות במסגרת העמותה!

קיימות מגוון הזדמנויות לסייע לעוברי חוק לשעבר לבנות חיים מלאי הגשמה. כישוריכם/ן מומחיותיכם/ן עשויים להוות נכס יקר ערך בדרך לשפר את חיי המשתתפים שלנו. אנו מחפשים אתכם ואתכן - א/נשים בעלי רצון אמיתי להושיט יד, לסייע ולתת לעוברי חוק הזדמנות שנייה להתחיל התחלה חדשה ובכך לקחת חלק ביצירת חברה חזקה יותר.


בשל הגישה ההוליסטית של העמותה, אנחנו פתוחים לקבל מתנדבים מתחומים רבים ומגוונים, החל בפסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מעבירי סדנאות, מורים ואמנים בעבודה hands on עם המשתתפים שלנו ועד לאנשי תוכן שיכולים לסייע במעטפת הארגונית של העמותה, מעולמות החינוך, הכלכלה, ההיי-טק, העסקים ועוד ועוד.


כמובן שלמשתלבים בהתנדבות תינתן הדרכה וחניכה צמודה ומקיפה מטעם העמותה. אנו מוקירים את זמנכם ואת כישרונותיכם וחשוב לנו שגם אתם תפיקו ערך מוסף מן ההתנדבות!


כתלות באופי ההתנדבות, ההתנדבות תוכל להיעשות במקום או מהבית (באמצעות קשר טלפוני או אינטרנטי), בעבודה בקבוצה או אחד על אחד, והאפשרויות כאמור- רבות ופתוחות.

במידה ואת/ה מעוניינ/ת להתנדב בקאמבק, אנא מלא/י את השאלון הבא:

במה אפשר להתנדב?

תודה קיבלנו!

"בכל נתינה יש קבלה. זה מצב שבו כולם זוכים.

אני חושבת מבחינה חברתית וערכית כאשר מעצימים את המוחלשים כולם יוצאים נשכרים"

נורית, מאמנת אישית