מתן עוסק בתחום קידום תעסוקתי לאוכלוסיות מוחלשות למעלה מ-13 שנה. היה ממקימי מיזם הספרים "סיפור חוזר", הקים וניהול מערך קידום תעסוקה ארצי עבור אנשים עם מוגבלויות, הקים מיזם להכוון תעסוקתי לאקדמאיים עם מוגבלויות. מנהל ארגון קאמבק מאז הקמתו.

מתן בעל תואר ראשון במדעי המדינה ופילוסופיה באוניברסיטת בן גוריון, תואר שני בלימודי משפט באוניברסיטת בר-אילן. ומסיים השנה תואר שני נוסף, בתכנית שוורץ- ניהול מלכר"ים וארגונים קהילתיים". בנוסף, בעל תעודות בתחום קידום תעסוקתי ממכללת קרית אונו ובית ספר "דימול" של משרד משרד הרווחה.

סיפור אישי

"בכיתה י' אני ומספר חברים הקמנו בית תמחוי בבית ספר "רעות" שבירושלים. לאחר שנתיים של התנדבות, "נפל לי האסימון" שמחצית מהסועדים הם אנשים שעובדים. כולם עבדו בעבודות פשוטות, ללא צורך בהשכלה או יכולות להתקדם. אז הבנתי שצריך לתת לאנשים את "המקל ולא רק את הגזר". מעגלי העוני פועלים באותו אינרציה כמו מעגל הפשיעה, למרות הרצון העז לשבור את המעגל ישנם חסמים שאינם ניתנים לפיצוח ללא עזרה חיצונית.
הדרך שלי לנסות לעשות תיקון עולם היא לתת לאנשים את הכלים לשפר את מעמדם התעסוקתי, ובכך לעלות את רמת ואיכות החיים שלהם. קאמבק היא הפלטפורמה ייחודית וחדשנית בנוף הישראלי ואני מאושר שאני יכול להיות חלק מהשינוי לאוכלוסיות עוברי חוק"

מנהל ארגון

eva.png

מתן

הלוי