הסיפור של ירון

"גדלתי במשפחה ברוכת ילדים בעיר קטנה בנגב, ילד תשיעי מתוך עשרה ילדים. אני חושב שגדלנו כמו עשב זנוח בשדה. להורים לא היה זמן או יכולת להשקיע בנו.

בגיל 29 ריציתי שנתיים של מאסר בעקבות סחר בסמים. הסמים זה כסף קל, זה פיתוי ענק. צריך להיות איש הברזל כדי לצאת מהכלא ולא לחזור להתעסק בסמים. כשהפנו אותי לקאמבק, הייתי עם עין אחת לכיוון חזרה לעסקאות הסמים, ועם עין אחת לשמוע מה יש להם להציע. בכל זאת רציתי מציאות חדשה. ראיתי את האנשים הרגילים, אלה שלא הסתבכו עם החוק, וקצת קינאתי בחיים שלהם.

קיבלתי ליווי של מאמן מטעם קאמבק. תמיד היתה לי אהבה לתחום המחשבים, והוא הראה לי באיזה עבודות אני יכול להשתלב ומה המשכורות.
בזכותם סיימתי הכשרה כאיש תוכנה.
היום אני עובד בחברת תוכנה, סגרתי את החובות שהיו לי, אני מתחיל דף חלק.
אינשאללה שאצליח לשמור על זה".

הסיפור של מאיר

אני חושב שהתוכנית נתנה לי באמת את ההזדמנות להוכיח שאני שווה יותר

הסיפור של דוד

"למדתי על עצמי כמה נחישות, אומץ ומחויבות יש לי ותכונות אלו ילוו אותי בעתיד. כיום אני סגן מנהל במסלול ניהולי ברשת חנויות ארצית."

הסיפור של שלום

הגעתי עם המון רעיונות לדברים שרציתי לעשות בחיים שלי, אבל הייתי מפוזר ולא מאורגן. בתהליך ארוך בקאמבק למדתי לארגן לעצמי את כלל הפרויקטים שהצבתי לעצמי.

הסיפור של יוסי

"ישבתי פעמיים, תקופות לא קצרות, על אלימות, עבירות סמים ורכוש. בגיל 45 השתחררתי, יצאתי לרחוב בלי רכוש, בלי מוטיבציה. לא היה לי שקל לסיגריות."